Pravidla soutěže

 

Termín soutěže: 1. července — 31. srpna 2021

Úklidová akce s názvem Výlety ke stromům probíhá v rámci oslav 20. let ankety Strom roku. Na webu www.stromroku.cz najdete 19 tipů na výlety za stromy, které se v minulosti staly vítězi ankety. 

Každý, kdo během léta navštíví alespoň 3 stromy, posbírá po cestě ke každému z nich alespoň jeden 30litrový pytel odpadků, vyfotí se s ním a pošle nám všechny 3 fotky na stromroku@nadacepartnerstvi.cz spolu s tipem, kolik pytlů odpadků se během prázdninové akce posbírá, bude zařazen do soutěže.

Zúčastnit se můžete i přes Instagram, stačí nasdílet fotku s hashtagem #vyletykestromum a označit @nadacepartnerstvi a @uklidmecesko. Pokud máte na Instagramu soukromý profil, pošlete nám prosím fotky s tipem e-mailem.

Tři účastníci, jejichž tipy budou nejblíže skutečnosti, v září dostanou pitný režim s přírodní minerálkou Ondrášovka a knížku od nakladatelství Kazda.

1. po dobu tří měsíců (21 kartonů 1,5l přírodní minerálky Ondrášovka)
2. po dobu dvou měsíců (14 kartonů 1,5l přírodní minerálky Ondrášovka)
3. po dobu jednoho měsíce (7 kartonů 1,5l přírodní minerálky Ondrášovka)

Všechny akce najdete zaregistrované také na webu Ukliďme Česko. 

Účastník souhlasí s tím, aby zaslané snímky v rámci soutěže byly použity organizátorem na propagaci soutěže publikováním na sociálních sítích organizátora či jiných komunikačních kanálech, a to bez nároku na honorář.

Účastí v soutěži každý soutěžící dává organizátorovi v souladu se zák. č. 480/2004 Sb. v platném znění souhlas ke zpracování osobních údajů s použitím své e-mailové adresy, za účelem navázání kontaktu se soutěžícím v průběhu soutěže a rovněž pro účely zasílání obchodních sdělení, informací o průběhu této soutěže a informací o dalších marketingových akcích pořadatele. S poskytnutými osobními údaji organizátor ankety nakládá v souladu s pravidly GDPR, která jsou k dispozici na webu ankety. Poskytnutím e-mailové adresy a souhlasu s pravidly ankety dáváte Nadaci Partnerství svolení informovat vás o výsledcích soutěže pomocí jednorázového emailu a dále vás informovat o dalších relevantních aktivitách Nadace Partnerství a jejích partnerů v rámci dodržení principu omezení účelem. Nadace Partnerství nikdy neposkytne bez předchozího souhlasu vaše osobní údaje třetí straně. Pokud jste zaškrtli také možnost odběru newsletteru, vztahují se na něj pravidla výše popsaná. Tento souhlas můžete kdykoliv odvolat zasláním e-mailu na gdpr@nap.cz.

Organizátor ankety si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit, nebo po předchozím upozornění změnit pravidla.

Odebírejte náš newsletter

Vložte bezpečnostní kód:
 Security code